PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Magazín

Regenerácia po covide

Silná únava, ťažkosti s dýchaním, alergia, zlé videnie, ekzém, bolesti obličiek, bolesti kĺbov. To sú len niektoré z problémov, ktoré mi opisujú ľudia, ktorí prekonali infekciu Covidom 19.
01.07.2021
celý článok

Reishi – huba zdravia a dlhovekosti

Hovorí sa, že český národ je národom zberačov húb. Huby radi zbierame a konzumujeme v najrôznejších pokrmoch. Málokto ale vie, že huby sú nielen výborným pokrmom, ale tiež veľmi silným liečivom pre rôzne neduhy nášho tela.
02.06.2021
celý článok

Agaricus – „Božia huba“

Málo ktorá prírodná huba stabilizuje imunitný systém tak účinne ako Agaricus.
01.06.2021
celý článok

Polyporus – huba pre vašu lymfu a imunitu

Polyporus umbellatus je úžasná liečivá huba pre podporu imunitného systému a zároveň detoxikáciu a harmonizáciu lymfatického systému. Eliminuje zadržiavanie vody v tele a podporuje prúdenie lymfy v lymfatických cievach a vie si poradiť s celou radou baktérií.
31.05.2021
celý článok

Štetka a borelióza

Štetka planá patrí medzi menej známe liečivé rastliny. Účinky jej a jej "sestier" začínajú prichádzať do popredia záujmu hlavne v súvislosti s rozšírením Lymskej boreliózy.
27.05.2021
celý článok

Zinok - minerál minerálov

Prvok, ktorý je na posledných miestach podľa abecedy v zozname minerálov, ale na čelných miestach v nevyhnutnosti pre naše telo - zinok.
13.04.2021
celý článok

Vitamín C a jeho vplyv na naše telo

Viete, že bez kvalitného, prírodného vitamínu C nebude správne fungovať nielen váš imunitný systém, ale tiež kĺby, cievy, krvotvorba, ale aj mozog.   Vitamín C, odborne kyselina askorbová, patrí snáď k najznámejším vitamínom, ale aj k najznámejším prírodným látkam vôbec. Jeho užívanie je veľmi dôležité zrovna v období, kedy ho naše telo potrebuje najviac. To je v čase jesene a zimy, v dobe zvýšených stresových reakcií, v dobe kedy konzumujeme viac cukrov, tukov alebo alkoholu. Tieto všetky potraviny a tiež fajčenie naše telo vitamínu C zbavujú.
10.03.2021
celý článok

Breza - kráľovná medzi stromami

Betula - latinský názov brezy pochádza od Keltov. Je spojený s prvým lunárnym mesiacom keltského kalendára, okamihom maximálny svetelnosti.

Svojou bielou kôrou a svojim lístím, skrze ktoré dobre prechádza slnečné lúče totiž breza symbolizuje svetlo.

Breza nám ponúka veľké využitie. Púčiky, listy, miazga, vetvičky, kôra aj drevo. To všetko ľudstvo zužitkováva od pradávna. Pozrime sa na to bližšie.
02.03.2021
celý článok
Zobrazujem 1 - 8 zo 129
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?