PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Ako sme objavili úžasné Omega 3

Datum: 09.07.2017

V nemeckom Norimberku sa každoročne skoro na jar koná veľká medzinárodná obchodná výstava zameriavajúca sa na bio potraviny, novinky v oblasti bylín a potravinových doplnkov. Ako pravidelní návštevníci sa tu stretávame s našimi obchodnými partnermi, ktorí nám dodávajú kvalitné produkty. Z nich potom pre vás vyrábame naše úžasné prípravky.

Zakaždým sa snažíme na výstave nájsť niečo nové, zaujímavé, čo chyba na našom trhu. V minulom roku to boli u nás veľmi úspešné Ecoffee hrnčeky. Tohto roku sme chodili okolo výstavných stánkov, študovali zaujímavé rastlinné prípravky, ale stále nebolo nič, čo by bolo to pravé, čo by sa nám hodilo do nášho liečebného konceptu Serafin.

Keď už sme uvažovali, že našu návštevu výstavy ukončíme, oslovil nás veľmi príjemný pán a ponúkol ochutnávku Omega 3. Prebehlo nám hlavou: „Omega 3 je rybí tuk a ten je pekne „hnusný“, to asi ochutnávať nebudeme…“ Avšak pán bol tak neodbytný, že sme jeho naliehaniu podľahli. Obidvaja sme sa s mojim synom na seba udivene pozreli. Lahodná chuť po jahodách a textúra smoothie vôbec nepripomínala známy rybí tuk.

Nadšene sme začali vyzvedať čo to vlastne je. Bolo nám vysvetlené, že sa jedná o špeciálnu patentovanú technológiu emulgácie, ktorá zaisťuje veľmi príjemnú textúru prípravku, ale hlavne skvelé vstrebávanie obsiahnutých živín. Prípravky neobsahujú žiadne farbiva, arómy, konzervanty a ani cukor.

Spoločnost vyrába Omega 3 ako z rýb, tak i z veľmi kvalitných semien ľanu a boráku, teda rastlinného pôvodu. Na všetko má najvyššie certifikáty kvality. Ryby pochádzajú zo severozápadného Pacifiku a jedná sa prevažne o sardinky a makrely z voľného mora, nie z umelého chovu. Semena ľanu a boráku sú z certifikovaných polí v bio kvalite.

Boli sme z výrobkov nadšení. Chuť, štruktúra, zloženie, vstrebateľnosť…všetko je na jednotku. Tento výrobok vám nespôsobí nepríjemné grganie rybieho oleja a určite ho budú mať radi i vaše deti.

Prvá zásielka vynikajúcich Omega 3 dorazila do našej firmy „cez veľkú mláku “ a my vám ju s radosťou ponúkame. Objavte nové Omega 3 pre vás i vaše deti.

Prečo užívať  Omega 3
-          Podporujú činnosť mozgu  – pamäť a sústredenie
-          Podporujú dobrú náladu,  znižujú sklon k psychickej únave a depresiám
-          Podporujú správny rast a vývoj u detí
-          Napomáhajú otehotnieť
-          Zlepšujú stav srdca a ciev
-          Pôsobia proti vzniku krčových žíl a tzv.a tzv. metličiek
-          Upravujú hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi
-          Zlepšujú krvný tlak
-          Pôsobí preventívne proti trombóze
-          Znižujú  rychlé stárnutie buniek
-          Podporujú funkciu štítnej žľazy
-          Zlepšujú stav nehtov, vlasov a kože
-          Zlepšujú stav kĺbov a kostí, pôsobia pri artróze
-          Veľmi účinne podporujú dobrý stav očí
-          Preventivne pôsobia proti makulárnej degenerácií sietnice oka

Odporučujem ich všetkým svojím klientom, ich rodinám a i ostatným návštevnikom našich webových stránok.

Aneta Benediktová

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?