PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Aktuality

Prediabetes alebo keď telo kričí

Naše telo oplýva veľmi zložitými, no zároveň chytrými mechanizmami. Jedným z nich je vlastnosť, že nás vždy v dostatočnom predstihu upozorní na prichádzajúcu chorobu. Tak ako automobil vás najskôr oranžovou kontrolkou na prístrojovej doske upozorní na nejaký nedostatok, chybu a červená kontrolka už znamená stop, porucha. Buď rozsvietenú kontrolku vidíme a rešpektujeme tým, že urobíme požadované opatrenia alebo nie, a nakoniec si poškodíme motor. Oranžovými kontrolkami v našom tele sú rôzne bolesti a nechcené pocity, ktoré sa nám snažia zamedziť v opakovaní rovnakej chyby alebo aj zlé hodnoty laboratórnych testov.
10.09.2018
celý článok

Koniec leta býva v znamení problémov s trávením. Viete prečo?

Podľa pravidiel čínskeho pentagramu majú v septembri vrchol svojej činnosti pankreas a slezina. Preto často počúvame, že je to ťažké obdobie tzv. "Žaludkárov". Nezaťažujte pankreas a bude vám lepšie. Poradíme vám, ako na to.
28.08.2018
celý článok

Bolí vás chrbát?

Bolesti chrbta predstavujú v dnešnej dobe jedno z najčastejších ochorení, na ktoré sa síce neumiera, ale býva veľmi obťažujúce a limitujúce.

Často potom vedie k návyku na rôzne analgetiká, ktorá následne svojimi vedľajšími účinkami poškodzujú ďalšie dôležité vnútorné orgány, čo má spätne vplyv aj na bolesti chrbta.
06.08.2018
celý článok

August - podporte imunitu svojho školáka včas

Stále ešte si užívame teplých, slnečných dní a prázdninových radovánok. Ale už teraz je potrebné začať myslieť na imunitný systém, ktorý bude za pár týždňov vystavený náporu nových typov baktérií a vírusov.
01.08.2018
celý článok

Celulitída – problém zdravotný aj kozmetický

Celulitída alebo aj pomarančová koža vzniká nedostatočným prekrvením spojivového tkaniva, a tým zmenami podkožného tukového väziva. Dôvodom najčastejšie bývajú kompresie drobných cievok v podkoží tukovými bunkami.
12.07.2018
celý článok

Júl - chráňte svoje cievy

  Čínsky pentagram presne odráža prírodu a vesmír vo vnútri nás - nášho tela. Júl je krásne letné obdobie plné kúpania, prechádzok v prírode a dovolenkových aktivít. Ale práve horúce počasie najviac ohrozuje náš krvný obeh.
27.06.2018
celý článok

Jún - tipy pre pohodové trávenie

Problémy s trávením, časté nadúvanie, poruchy vyprázdňovania, grganie. S týmito nepríjemnými pocitmi sa už stretol snáď každý vo svojom živote. Ak sa však niektorý z týchto problémov začne opakovať častejšie, môže nás to začať obmedzovať v našom bežnom živote, ale tiež to má vplyv na našu celkovú vitalitu a stav imunitného systému.
13.06.2018
celý článok

Sám sebe doktorom!

Cyklus prednášok Anety Benediktovej
24.05.2018
celý článok
Zobrazujem 41 - 48 zo 61
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?