PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Borelióza - prírodná liečba

Datum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame Anjelskú kúru Borelióza, ktorú máme vo variante pre ženy aj pre mužov.

Borelióza to sú najčastejšie zástupcovia baktérií, ktoré vedia žiť v bunkách nášho tela a spôsobovať ťažké ochorenia. Hovorí sa im interbunečné parazity.

Pod pojmom parazit si väčšinou predstavíme organizmus, ktorý vidíme ako napríklad pásomnica či rôzni červy. Avšak aj baktérie a niektoré druhy mikroorganizmov sa v našom tele správajú ako parazity, to znamená, že žijú na úkor svojho hostiteľa. Napádajú bunky nášho tela a spôsobujú veľmi závažné ochorenia.

Hlavným prenášačom boreliózy sú kliešte.      

Príznaky a priebeh boreliózy sa delia do troch štádií. Toto rozdelenie je len všeobecné, keďže sa môžu zároveň objaviť aj príznaky všetkých štádií.

Prvé štádium boreliózy

Príznaky:

  • začerveňanie na koži, často s centrálnym vyblednutím, které môže vychzádzať z miesta prisatia kliešťa
  • ďalším príznakom môže byť zväčšenie okolitých lymfatických uzlín. Toto začerveňanie  vzniká v priemere za 1 týždeň od prisatia kliešťa

Druhé štádium boreliózy

Začína väčšinou za 2 až 12 týždňov od prisania kliešťa, trvá niekoľko týždňov a zmizne obvykle do troch mesiacov  po nákaze. Môže sa prejaviť ako neuroborelióza. Jej prejavmi môžu byť značne premenlivé  bolesti po celom tele, bolesti hlavy,periferna obrna najčastejšie lícneho nervu, zápal mozgových blán a mozgu. V druhom štádiu sa často vyskytujú bolesti kĺbov a svalov. Najčastejšie postihnutými kĺbami bývajú kolená.

Tretie štádium boreliózy

Začína mesiace až roky po nákaze. Najčastejším príznakmi bývajú zápaly mozgu a miechy. Niekedy tento stav môže imitovať príznaky roztrusenej sklerózy. Vyskytujú sa chronické bolesti hlavne veľkých kĺbov a chronická únava.

Liečba boreliózy

Základom úspešnej liečby  je správná diagnostika, hlavne správny typ laboratórneho vyšetrenia a v časnom štádiu choroby podávanie vhodných antibiotik. Dlhodobé podávanie antibiotik nemá vytúžený efekt a môže organizmus skôr poškodiť. V ďalších štádiách  boreliózy prichádza na rad skôr prírodná liečba alebo tvz. symptomatická liečba - liečba príznakov.

Anjelská kúra Borelióza uľavuje práve od väčšiny problémov hlavne prvého a druhého štádia. Kúra je špecifická tým, že je iná pre mužov a iná pre ženy. Odlišuje ju totiž  špeciálny čaj na obličky. Kúra obsahuje:

Čaj Obličky ženy alebo muži  – mierni zápaly v oblasti obličiek a kĺbov. Keďže borelióza rada napadá obidva tieto orgány,  je tento druh čaja veľmi dôležitý.

Čaj Imunita – podporuje prirodzené funkcie imunitného systému. Dostatočne silný imunitný systém si dokáže sám poradiť s vírusmi a baktériami.

Obidva čaje sa striedajú po dni, každý deň jeden druh čaja.

Prírodné kapsule Antiparaziten – obiahnuté byliny a hlavne medicinálne huby pôsobia veľmi efektívne na moduláciu a podporu funkcie imunitného systému a špecifických druhov bielych krviniek, ktoré potom sami o sebe vedia baktérie, parazity a tiež vírusy likvidovať.

Tinktura z pupeňov Topoľ – základné gemmoterapeutikum na doliečenie boreliózy a následných stavov po nej.

Image 0

Kapsule aj  tinktúra sa užívajú každý deň.

Keďže sa jedná  o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať  obavy ich užívať všetky zároveň. Liečba potom bude úspešnejšia. Liečba boreliózy je dlhodobá. Odporúčame kúru užívať minimálne 3 mesiace.

ANJELSKá KÚRA BORELIÓZA je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutikami či imunosupresívami a tiež pri liečbe silnými antibiotikami.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?