PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Bylinky na podporu otehotnenia- liečebná kúra

Datum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame Anjelskú kúru - Počatie (ženy).

Najčastejšími príčinami ženskej neplodnosti bývajú odsúvanie začiatku počatia do neskoršieho veku, dlhodobé užívanie hormonálnej antikoncepcie už od adolescentného obdobia, chronický stres, nekvalitná strava a nevyvážený jedálniček.

Ďalšími významnými vplyvmi neplodnosti sú rôzne ochorenia, ktorá spôsobujú zlú priechodnosť ciest pre pohlavné bunky, zlé vnútorné prostredie ženy. Sú to poruchy činnosti žliaz s vnútornou sekréciou, najmä štítnej žľazy, hypofýzy a nadobličiek.

 U mužov má silný vplyv na kvalitu a množstvo spermií životné prostredie, strava a stres. Neplodnosť môžu spôsobovať aj rôzne ochorenia ako zápaly semenníkov a prostaty, kŕčové žily v miešku a genetické poruchy.

Vyšetrenie neplodnosti

Pri neplodnosti je vždy dôležité vyšetrenie oboch partnerov. Pokiaľ sa jedná o neplodnosť spôsobenú tvorbou nekvalitných pohlavných buniek, zlým vnútorným prostredím, hormonálnej dysbalancie alebo zlým životným štýlom vrátane stresu, tak sa priamo ponúka prírodná forma riešenia.

Práve na tieto problémy sme zostavili Anjelskú kúru Počatie, ktorá upravuje funkcie ženských pohlavných orgánov a harmonizuje hormonálnu hladinu. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Počatie– obsiahnuté  byliny regenerujú a harmonizují maternicu, vajcovody a vaječníky. Znižujú zápaly, upravujú hormonálne funkcie.

Tinktúra z pupeňov Jarabina vtáči a – obsahuje prírodné  fytoestrogeny, čo sú látky, ktoré podporujú organizmus pri jeho prirodzenej tvorbe ženských pohlavných hormónov.

Prírodné kapsule Femina Happy – obsiahnuté  byliny , vitamíny a minerály podporujú dozrievanie pohlavných buniek, upravujú menštruáciu, harmonizujú hladiny hormónov, uvoľňujú psychiku.

Kapsule, tinktúra i čaj sa užívajú každý deň.

Image 0

Keďže sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporuju, nie je treba mať obavy ich užívať všetky naraz. Liečba tak bude účinnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA POČATIE je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutiky či imunosupresívy. Nie je vhodná pre mužov.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?