PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Cysty a myómy - prírodná liečba

no image
Dátum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré  vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zemeriame na Anjelskú kúru cysta, myóm.

 

Čo sú myómy

Myómy sú  nezhubné nádory v maternici v oblasti maternicovej svaloviny.

Po ukončení menštruačného cyklu sa zmršťujú. Tento novotvar nie je nebezpečný, ale môže spôsobovať nepríjemné ťažkosti ako je zvýšené menštruačné krvácanie, tlak v oblasti močového mechúra, častejšie močenie, niekedy bolesti v oblasti panvy a krížovej chrbtice.

Nebezpečné by mohlo byť, ak by myóm rástol v takom mieste, že by mohol uzavrieť hrdlo maternice. Pokiaľ sa jedná o myómy do veľkosti približne 10 cm nie je nutná žiadna zvláštna liečba. Dôležité je pravidelne sledovať, či myóm náhle významne nerastie.

Hlavnou príčinou vzniku myómov je hormonálna nerovnováha spôsobená prebytkom estrogénu a nedostatkom progesterónu. Prebytok estrogénu najčastejšie v tele vzniká užívaním antikoncepcie, hormonálnej substitučnej liečby, zníženou funkciou štítnej žľazy, pečene a čriev, ktoré sa okrem iného tiež podieľajú na hormonálnej rovnováhe.

Bylinná liečba dokáže pozastaviť rast myómov, často aj zmenšiť ich objem. Veľa to záleží aj na životnom štýle ženy. Ženy, ktoré majú myómy by nemali konzumovať kuracie mäso z veľkochovov, veľké množstvo mliečnych výrobkov a tiež by mali znížiť príjem alkoholu.

Čo sú cysty

Cysty sú malé útvary naplnené tekutinou, ktoré vznikajú na vaječníkoch.

Medicína presnú príčinu vzniku neudáva. Z pohľadu alternatívnej medicíny má na vznik cýst veľký vplyv chronický stres, ďalej nadmerné užívanie hormonálnych preparátov, vysoký výskyt hormónov v potrave, nedostatok vitamínov a minerálov v prirodzenej strave a v neposlednom rade aj celkový životný štýl a strava. Vznik cýst môžu tiež vyvolávať premnožené baktérie a parazity.

Vznik cýst veľmi často súvisí s celkovo zníženou imunitou organizmu, alergiami a chronickými zápalmi v tele alebo častými kandidózami.

Bylinná liečba býva veľmi úspešná, avšak je dôležité dodržiavať rovnaké úpravy životného štýlu a stravy ako u myómov.

Vyskúšajte jedinečnú Anjelskú kúru cysta, myóm, ktorá je priamo určená na tento zdravotný problém. Kúra obsahuje:

Čaj Anticandid – obsahuje byliny, ktoré pôsobia proti zápalom v oblasti ženských pohlavných orgánov, znižujú rast novotvarov, upravujú hormonálnu činnosť

Prírodné kapsuly Femina natur – kapsule obsahujú silný koncentrát z medicinálnej huby Cordyceps. Tá harmonizuje žľazy s vnútornou sekréciou, upravuje funkcie nadobličiek a štítnej žľazy, pôsobí proti zápalom, zlepšuje psychický stav. Obsiahnutý koncentrát z liany Vilcacora vstrebáva novotvary ako sú  cysty a myómy. NESMIE SA UŽÍVAŤ V TEHOTENSTVE. Celkovo kapsule posilňujú ženské pohlavné orgány, pôsobia  proti cystám, myómom, zápalom a výtokom.

Prírodné kapsule Vilcacora – vstrebávajú novotvary, cysty, myómy. Pôsobí proti zápalom i kandidózam. NESMIE SA UŽÍVAŤ V TEHOTENSTVE.

Kapsuly i čaj sa užívajú každý deň.

Keďže sa jedná  o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy ich užívať všetky naraz. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA CYSTA, MYÓM je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutiky či imunosupresívy. Tiež sa nesmie užívať v tehotenstve či plánovanom počatí.  

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?