PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Detoxikácia a očista organizmu prírodnou cestou

Datum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame Anjelskú kúru čistiacu.

Očisty organizmu by mali byť súčasťou života každého jednotlivca. Vonkajšiu očistu si robíme prakticky denne, naučme sa robiť pravidelne aj vnútornú očistu.

V prípade očisty je veľmi dôležité rešpektovať stav organizmu a tiež prírodu, najmä ročné obdobie. Očisty nie je vhodné robiť v priebehu akejkoľvek akútnej choroby, v rekonvalescencii, ale aj v tehotenstve alebo po pôrode a pri dojčení.

Kedy zahájiť očistu?

Vhodné obdobie pre očisty sú: keď ubúda mesiac, jar a potom obdobie neskorého leta (september). Rozhodne telu moc neprospievajú veľké očisty v zimnom období.

Očisty a byliny, ktoré sa na ne odporúčajú väčšinou pracujú v oblasti najväčších detoxikačných orgánov, ktorými sú pečeň a obličky. Tým dosahujeme i očisty krvi.

Očistu je tiež dobré zaradiť po dlhodobom užívaní liekov ako sú napríklad antibiotiká alebo niektoré druhy hormonálnych liekov či analgetík.

Pri očiste vždy upravte stravu, znížte psychický i fyzický výkon a skúste zaradiť do svojho programu nejaký typ uvolnenia – meditácie. Vhodné sú tiež rôzne druhy očistných bylinných kúpeľov alebo masáže.

Pri očiste sú  vhodné i jednodenné pôsty, kedy sa snažíme piť dostatok tekutín, a to hlavne čistú vodu a bylinné čaje. K tomu pridáme pár orechov a trošku zeleno listej zeleniny.

Očistu prírodnou cestou môžete vyskúšať jednoducho vďaka konceptu Serafin.Anjelská kúra Čistiaca splňuje kritéria základnej očistnej kúry. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Čistiaci – obsiahnuté byliny detoxikujú pečeň, obličky aj krv. Nastavujú správnu črevnú  mikroflóru, harmonizujú hladinu tukov a cukrov v krvi.

Tinktúra z pupeňov Breza  – Breza patrí k jedným z najúčinnejších bylín v oblasti očisty tela.Čistí krv, odstraňuje kyslé soli usadené v tele, čistí kĺby, obličky i žlčník.

Prírodné kapsule Aloe C+ – vysoký obsah koncentrovaného výtažku z Aloe zaisťuje skvelé očistné schopnosti tohto prípravku. Aloe veľmi dobre pôsobí na očistu a regeneráciu čriev. V kombinácií s exotickým ovocím Camu Camu pôsobí veľmi dobre na posilnenie imunity a výživu čreva a buniek v tele.

Image 0

Kapsule, tinktúra a čaj sa užívajú každý deň.

Keďže sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy užívať ich všetky zároveň. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA ČISTIACA je kontraindikována ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutiky či imunosupresívy.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?