PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Kŕčové žily - prírodná liečba

Datum: 01.07.2019

 Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame na Anjelskú kúru na Žily, lymfa.

Príčiny vzniku kŕčových žíl

Kŕčové žily najčastejšie vznikajú oslabenou cievnou stenou v oblasti dolných končatín, kde sa hromadí krv, rozširuje cievu a v nej potom vznikajú rôzne výchlipky.

Cievna stena je zložená z veľkého množstva stavebných látok, medzi ne patria tiež vápnik a iné zásadité minerály. Pokiaľ je naše telo stabilne atakované kyslými produktami a musí ich stále neutralizovať, používa na túto reakciu vápnik a zásadité látky z cievnej steny, a tým dochádza k jej oslabovaniu.

Vznik kŕčových žil tiež podnecuje obezita, tehotenstvo, nosenie ťažkých bremien, dluhé státie alebo naopak sedenie.

Komplikáciou u kŕčových žíl môže byť ich zápal, prípadne aj bércový vred. U ľudí s kŕčovými žilami je veľké nebezpečie trombózy.

Dôležitosť lymfatického systému

Cievny systém je v tele prepojený s lymfatickým systémom. Lymfatický systém je veľmi dôležitý pre fungovanie celého organizmu, pretože patrí medzi základné orgány imunity. Súčasťou lymfatického systému sú ochranné bunky zaisťujúce našu imunitu, ale i mechanizmy odvádzajúce toxické látky z tela.

Lymfatický systém má tú nevýhodu, že na rozdiel od krvného obehu nie je napojený na srdce, ktoré funguje ako pumpa. Srdce ženie krv v cievach, čím zaisťuje jej trvalý prietok. U lymfatického systém takúto pumpu predstavujú svaly, avšak len keď sa pohybujú. Logicky tým vzniká problém. Pokiaľ celý deň len sedíme, tak sa nám lymfa hromadí a začíname trpieť tzv. lymfatickými opuchami.

Základom správneho fungovania cievneho i lymfatického systému je pohyb, správna strava a vynechanie chemických látok, ktoré vnikajú do tela prostredníctvom stravy, alkoholu, liekov a iné.

Dôležité je pravidelne uľavovať dolným končatinám v polohe so zdvihnutými nohami. Veľmi účinné je striedanie teplej a studenej sprchy.

Pripravili sme pre vás špeciálnu Anjelskú kúru Žily, lymfa, která uľavuje práve od problémov s opuchmi, kŕčovými žilami. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Žily – zmierňuje zápaly ciev, uľavuje od pocitu ťažkých nôh, zlepšuje kvalitu a elasticitu ciev

Bylinný čaj Lymfa – znižuje opuchy a pocity ťažkých nôh, upravuje celkové prúdenie lymfy, znižuje zdurenie lymfatických uzlín

Oba čaje sa striedajú po dni. Každý deň jeden druh čaju

Prírodné kapsuly Aloe C+ – Aloe vera obsahuje veľké množstvo minerálov a vitamínov, ktoré zlepšujú kvalitu cievnej steny, podporujú funkcie čriev a imunity. Pridané exotické ovocie Camu camu obsahuje veľké množstvo prírodného vitamínu C, ktorý znižuje zápaly žíl, zlepšuje prietok krvi a lymfy, podporuje imunitné pochody.

Tinktúra z pupeňov Gotukola – veľmi dobre pôsobí na cievny a lymfatický systém. Znižuje pocit ťažkých nôh a opuchy. Podporuje funkcie mozgu.

Image 0

Kapsuly  aj tinktúra sa užívajú každý deň.

Pretože sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy ich užívať všetky spolu. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA Žily, lymfa je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutikami či imunosupresívami

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?