PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Pečeň a prírodná liečba

Datum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame na Anjelskú kúru Pečeň.

Pečeň je najväčšia chemická továrňa v tele. Každú minútu prebieha niekoľko chemických reakcií, ktoré zaisťujú fungovanie celého organizmu. Pečeň je najväčším detoxikačným orgánom, zodpovedajúceho za metabolizmus cukrov, tukov a štiepenia bielkovín. Ovplyvňuje tiež hormonálne funkcie a majú nezastupiteľnú úlohu v imunitnej sústave.

Nedostatočná funkcia pečene je základom vzniku celej rady ochorení, akými sú cukrovka II. typu, alergie, žlčové kamene, ekzémy, artróza, vysoký cholesterol, artérioskleróza, niektoré typy kožných ochorení a iné.

Základom liečby pečene je vždy diéta. Bez úpravy stravy nikdy nemôže dôjsť ku zlepšeniu funkcie pečene.

Pečeň je jedna z mála orgánov v tele, ktoré sa dokážu regenerovať aj pri veľmi silnom poškodení. Potrebuje na to čas, správnu stravu, pozitívne myslenie a podporu bylinami.

Práve na takéto problémy sme pripravili v rámci konceptu Serafin Anjelskú kúru Pečeň, ktorá čistí a regeneruje. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Pečeň – obsiahnuté byliny regenerujú a čistia pečeň. Upravujú metabolizmus, odplavujú chemickú záťaž z potravín a liekov, napomáha pri úprave hladiny cukru a cholesterolu, napomáha pri chudnutí.

Tinktúra z pupeňov Pestrec – najúčinnejšia bylina na regeneráciu pečeňových buniek. Pomáha zlepšiť funkcie pečene, upravuje metabolizmus, hladinu tukov a cukru v krvi, čistí žlčník.

Prírodní kapsuly Digestív – obsiahnuté byliny napomáhajú funkcií pečene. Majú silné očistné účinky, zrýchľujú metabolizmus, upravujú vylučovanie, čistia pečeň, žlčník aj žlčovody, zlepšujú vylučovanie žlči a tráviacich enzýmov.

Image 0

Kapsuly  aj tinktúra sa užívajú každý deň.

Pretože sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy ich užívať všetky spolu. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA Pečeň je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutikami či imunosupresívami.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?