PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Stres a únava - prírodná liečba

Datum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame na Anjelskú kúru Stres a únava.

Príčiny stresu

Psychické napätie a dlhodobý stres priamo pôsobí na funkcie imunitného systému. Pokiaľ je človek v strese, dáva svojmu telu signál, že mu ide o život, že je v ohrození. Organizmus v tej chvíli pozastavuje všetky prirodzené procesy vrátane normálnej funkcie imunitného systému a všetky sily prenášajú na aktiváciu stresových hormónov a ďalších pochodov, ktoré majú telu zaistiť prežitie – ochranu proti domnelému ohrozeniu.

Celý tento mechanizmus má za následok masívne znižovanie imunity u veľkej populácie ľudí, rýchly nárast vzniku alergií a rôznych typov autoimunitných ochorení (ochorenie štítnej žľazy, reumatoidná artritída, diabetes I. typu aj.).

V počiatočnej fáze sa väčšinou stres prejavuje bolesťami v tzv. trojuholníku pod hrudnou kosťou, častými príznakmi stresu sú: ťažko identifikovateľné bolesti po celom tele, motanie hlavy, slabosť, tráviace problémy, striedajúce sa hnačka a zápcha, pocity extrémnej únavy či poruchy spánku.

Liečba stresu

Príroda nám ponúka celú radu rastlín, vitamínov a minerálov, ktoré nám pomôžu stres zvládnuť a tiež znížiť jeho fyzické následky.

Základom je vždy dosiahnuť dostatočné produkcie sérotonínu a dopamínu v organizmu, aby telo stres lepšie zvládalo.

Tvorbu týchto látok v tele významne podporuje koreň Kudzu. Kudzu je popínavá rastlina divoko rastúca najmä v oblastiach Ázie, jej  koreň má široko liečebné účinky a mimo iného podporuje náš nervový systém.

Podľa liečebného konceptu Serafin sme vybrali prírodné produkty, ktoré zmierňujú následky chronického stresu a únavu s tým spojenú. Všetko sme poskladali do Anjelskej kúry Stres a únava. Kúra obsahuje:

Čajový koncentrát Stres a vyčerpanie – veľmi účinný koncentrovaný bylinný čaj s príjemnou chuťou a konzistenciou sirupu. Celkovo dodáva energiu, znižuje mieru únavy a vyčerpania, podporuje funkcie pečene a znižuje tráviace problémy.

Tinktúra z pupeňov Rozchodnica – podporuje prirodzené psychické a fyzické zdravie, zlepšuje činnosť mozgových funkcii, pamäť a sústredenie. Znižuje vplyv stresu na organizmus. Zlepšuje celkovo prekrvenie a okysličenie tela.

Prírodné kapsuly Horčík B6 – horčík je základný minerál podporujúci náš organizmus v období nadmerného stresu. Znižuje mieru únavy, celkovo upokojuje a spoločne s vitamínom B6 napomáha prirodzeným mozgovým funkciám. Podporuje kvalitný spánok.

Image 0

Kapsuly  aj tinktúra sa užívajú každý deň.

Pretože sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy ich užívať všetky spolu. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA Stres a únava je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutikami či imunosupresívami

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?