PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Zápal čelných dutín - prírodná liečba

Datum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame na Anjelskú kúru Čelné dutiny

Zápal vedľajších dutín nosových a čelových je niekedy veľmi dobre diagnostikovateľný, niekedy sa schováva trebárs za bolesť hlavy či zlé videnie.

Zápal v tejto oblasti najčastejšie vzniká buď vplyvom akútnej vírusovej či bakteriálnej infekcie alebo alergickým pôsobením alergénov  z okolitého sveta.

Alergické pôsobenie sa môže prejavovať ako akútny problém, napr. pri stretnutí so srsťou zvierat, kde je jasný pôsobiaci alergén alebo sa jedná o chronické zápaly, kde pôsobenie alergénov je dlhodobé a často veľmi zle odhaliteľné.

Anjelská kúra Čelné dutiny sa zameriava práve na posledné zmienené problémy.

Aké sú najčastejšie prejavy chronických zápalov?

  • Bolesti hlavy v čelnej oblasti
  • Tlaky za očami
  • Chronická, zadná chrípka
  • Tlaky v ušiach
  • Hučanie v ušiach
  • Chronické ušné zápaly
  • Neustály pocit nachladenia bez teplôt a významných príznakov

Anjelská kúra Čelné dutiny uľavuje práve od týchto problémov.

Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Čelné dutiny – zmierňuje zápaly v oblasti sliznice dutín, zmierňuje chronickú chrípku, celkovo uľavuje

Bylinný čaj Pylergen – znižuje alergické prejavy tela. Obsiahnuté byliny harmonizujú pečeň a zlepšujú prácu imunitného systéu najmä v oblasti tenkého čreva. Celkovo znižujú zakyslenie a zahlienenie tela

Oba čaje sa striedajú po dni. Každý deň jeden druh čaju

Prírodné kapsuly Pylergen –zmierňujú celkové alergické prejavy na tele. Žihľavku, chronické zápaly priedušiek a dutín, ekzémy, chrípky. Posilňujú pečeň, črevá aj dýchacie orgány

Tinktúra z pupeňov  Černe ríbezle – hovorí sa o nej, že v tele robí „kortikoidný efekt“. Nejedná sa o pravé kortikoidy, len ako ony má silné protizápalové a protialergické účinky, ale pôsobí prírodnou cestou.

Image 0

Kapsuly  aj tinktúra sa užívajú každý deň.

Pretože sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy ich užívať všetky spolu. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA ČELNÉ DUTINY je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutikami či imunosupresívami.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?