PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Zápal močového mechúra - prírodná liečba

Datum: 01.07.2019

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame na Anjelskú kúru Močový mechúr.

Akútny zápal močového mechúra väčšinou vzniká prechladnutím a není ťažké ho zvládnuť bylinnou liečbou.

Ťažšie situácie sú u chronických, často sa opakujúcich zápaloch. V tomto prípade je veľmi dôležité dôkladné vyšetrenie u lekára, a to nie len močového mechúra, ale aj obličiek. 

Pozor na klasickú medicínu

Bohužiaľ prax v súčasnej klasickej medicíne býva taká, že lekár bez predchádzajúceho riadneho vyšetrenia nasadí antibiotiká, a keď nepomôžu, tak ďalšie, pri čom sa táto situácia môže opakovať aj niekoľko mesiacov.

Liečba bez presného určenia baktérie, ktorá infekciu spôsobuje, a jej citlivosť na konkrétne antibiotikum, je pre organizmus veľmi zaťažujúca a často vedie práve k chronicitide zápalu.

Baktérie si postupne vytvárajú rezistenciu na antibiotiká a výsledkom býva chronický zápal, ktorý vlastne nejde úplne vyliečiť.

Chronické zápaly močového mechúra majú prekvapivo veľmi často pôvod úplne niekde inde, a to v črevách. Dôkazom býva veľmi častý výskyt baktérií E. coli v moči. Tieto baktérie prirodzene osídľujú črevo, v močovom ústrojenstve spôsobujú zápaly.

Vyskúšajte unikátnu Anjelskú kúru Močový mechúr, ktorá veľmi účinne pôsobí na akútne aj chronické zápaly močového mechúra. Kúra obsahuje:

Bylinný čaj Močový mechúr – mierni zápaly v oblasti močového mechúra, zlepšuje jeho funkciu, ale aj funkciu obličiek. Znižuje chronické zápaly

Bylinný čaj Imunita – znižuje zápalové reakcie v organizme. Podporuje funkcie imunitného systému.

Oba čaje sa striedajú po dni. Každý deň jeden druh čaju

Prírodné kapsuly Ochranca – obsiahnuté medicinálne huby veľmi účinne pôsobia proti vírusom a baktériám. Celkovo intenzívne posilňujú imunitný systém, zlepšujú celkový stav tela. V prípade chronických zápaloch močového mechúra sa odporúča tento prípravok užívať až šesť mesiacov.

Tinktúra z pupeňov Kapucínka – má silné protizápalové účinky najmä v oblasti močového ústrojenstva, pohlavného ústrojenstva a horných ciest dýchacích. Pôsobí na vírusy i baktérie.

Image 0

Kapsle aj tinktúra sa užívajú každý deň.

Pretože sa jedná o ucelený KONCEPT SERAFIN, prípravky v ňom sa vzájomne podporujú, nie je treba mať obavy ich užívať všetky spolu. Liečba tak bude úspešnejšia.

ANJELSKÁ KÚRA Močový mechúr je kontraindikovaná ľuďom, ktorí sú v liečbe chemoterapeutikami či imunosupresívami.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?