PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Zaujímavosti

Regenerácia po covide

Silná únava, ťažkosti s dýchaním, alergia, zlé videnie, ekzém, bolesti obličiek, bolesti kĺbov. To sú len niektoré z problémov, ktoré opisujú ľudia, ktorí prekonali infekciu Covidom 19.
01.07.2021
celý článok

Reishi – huba zdravia a dlhovekosti

Hovorí sa, že český národ je národom zberačov húb. Huby radi zbierame a konzumujeme v najrôznejších pokrmoch. Málokto ale vie, že huby sú nielen výborným pokrmom, ale tiež veľmi silným liečivom pre rôzne neduhy nášho tela.
02.06.2021
celý článok

Agaricus – „Božia huba“

Máloktorá prírodná huba stabilizuje imunitný systém tak účinne ako Agaricus.
01.06.2021
celý článok

Polyporus – huba pre vašu lymfu a imunitu

Polyporus umbellatus je úžasná liečivá huba pre podporu imunitného systému a zároveň detoxikáciu a harmonizáciu lymfatického systému. Eliminuje zadržiavanie vody v tele a podporuje prúdenie lymfy v lymfatických cievach a vie si poradiť s celou radou baktérií.
31.05.2021
celý článok

Štetka a borelióza

Štetka planá patrí medzi menej známe liečivé rastliny. Účinky jej a jej "sestier" začínajú prichádzať do popredia záujmu hlavne v súvislosti s rozšírením Lymskej boreliózy.
27.05.2021
celý článok

Betaglukány – strážci našej imunity

Slovo betaglukány počujeme veľmi  často, a to hlavne v spojení  s podporou imunity s prípravkami, ktoré  sú pre tento účel vyrobené.
17.02.2021
celý článok

Naozajstné chudnutie bez stresu a efektívne

Štatisticky je preukázané, že najčastejšie  novoročné predsavzatia sú: schudnem, prestanem fajčiť, začnem cvičiť, zmením zamestnanie.  Väčšina z nich však už druhý týždeň  v januári prestáva byť aktuálna.  Skúste to inak a splňte si ich!  Skúsime sa bližšie venovať tomu najčastejšiemu- chudnutiu.
06.01.2021
celý článok

Otehotnenie prírodnou cestou. Skúste to!

Doba, keď sa ženy rozhodli, že chcú otehotnieť a behom niekoľko týždňov sa im to podarilo, je pravdepodobne preč. V dnešnej dobe riešia problémy s prirodzeným otehotnením viac ako 50% percent párov.   Nie vždy je však problém na strane ženy. Čím ďalej, tým častejšie v páre nemôže mať deti partner.
30.04.2020
celý článok
Zobrazujem 1 - 8 zo 48
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?