PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Náš tím

Leoš Sitta
Zakladateľ spoločnosti

   +420 737 274 780
   sitta@serafinbyliny.sk

Leoš je vizionár a do firmy vždy prináša nové nápady a postupy. Jeho manažérske a obchodné zručnosti posúvajú našu spoločnosť vpred. Rád komunikuje s ľuďmi, čo využíva najmä v obchode. Voľný čas trávi so svojou rodinou. Vždy, keď má príležitosť, zajazdí si na bicykli. Nepohrdne žiadnym dobrým jedlom.  Má rád rôzne čaje, ale najradšej si ich vychutná s lyžičkou medu.

Martin Ovčačík
Konateľ spoločnosti

   0917 755 684
   ovcacik@serafinbyliny.sk

Martin sa stará o chod celej spoločnosti. Je veľmi pracovitý, rád komunikuje s ľuďmi a prináša nové nápady. Vo voľnom čase sa venuje najmä svojej rodine, s ktorou trávi čas rôznymi aktivitami - predovšetkým športom a cestovaním. Keď je toho v práci veľa, rád siahne po čajovom koncentráte Stres a vyčerpanie.
 

Jana Hluchá
Odborná poradkyňa

   0902 156 995
   jana.hlucha@serafinbyliny.sk

Janka vám s láskou vždy poradí a kúru určí priamo na mieru. Venuje sa Irisdiagnostike, ktorú aplikuje pri diagnostikách v praxi. Veľmi rada sa neustále učí niečo nové a rozširuje obzory vo svojom odbore. Vo voľnom čase trávi veľa chvíľ v prírode, pohybom a najmä so svojou rodinou. V domácej lekárničke má obsiahnuté veľké množstvo našich produktov, no najradšej má čaj Bystrá myseľ, kapsuly Multiserafin a pre deti Serafínkov detský sirup. Facebooková stránka

Marek Lysoněk
Obchodný manažér

   0948 405 370
   lysonek@serafinbyliny.sk

Usmiaty, s dobrou náladou a vždy ochotný pomôcť, to je náš Marek. Stará sa o spokojnosť našich odberateľov a o technické zabezpečenie celej spoločnosti.  Okrem odberateľov sa venuje svojmu obchodu so zdravou výživou, v ktorom získava množstvo skúseností potrebných pre svoju prácu. Voľný čas rád trávi s rodinou alebo v prírode na bicykli. Každodenným verným priateľom na cestách ale aj v domácej lekárničke je tinktúra Kapucína.

Ingrid Gauríková
Poradca čínskej medicíny


   gaurikova@serafinbyliny.sk

Inočka sa viac ako 20 rokov venuje čínskej medicíne, biorezonancii a vzdelávaniu. V tejto oblasti je odborníčkou. Aj preto je jej najväčšou radosťou, keď urobí dobrú diagnostiku a klientovi odporučí produkt, ktorý mu pomôže. Vo voľnom čase rada číta a načerpáva nové informácie. Sama má najradšej kapsuly Ochranca.

Alena Briestenská
Expedícia

   0948 880 596
   briestenska@serafinbyliny.sk

Expedícia, komunikácia so zákazníkmi, vybavovanie objednávok a ich bezpečné balenie, aby sa nič nerozbilo. To všetko má pod palcom naša pozitívne naladená Alenka. Okrem práce je pre ňu veľmi dôležitá rodina. Voľný čas rada trávi na bicykli, prechádzkou v prírode, či pri dobrom filme. V obľube má takmer všetky čaje a kapsuly, no najčastejšie siahne po Kapucinke a kapsuliach Ochranca.

Anastázie Sittová
Vedúca expedície

   0917 502 475
   sittova@serafinbyliny.sk

Stázinka sa stará o administratívne vybavenie vašich objednávok, komunikáciu so zákazníkmi a správny chod expedície. K práci pristupuje zodpovedne, s úsmevom na tvári a veselým duchom. Najradšej relaxuje pri výrobe telových a ušných sviečok. Miluje svoje deti a zvieratá. V domácej lekárničke nesmie chýbať Kapucínka, no obľúbila si aj kapsuly Multiserafin.

Andrea Masarovičová
Odborná poradkyňa

   0949 162 942
   a.masarovicova@serafinbyliny.sk

 Vždy ochotná s láskou a úsmevom na tvári pomôcť a poradiť - toto vystihuje našu poradkyňu Andrejku. Pri svojej práci využíva všestranné poznatky o bylinách, intuíciu a množstvo skúseností s klientmi. Vo voľných chvíľach sa venuje získavaniu nových poznatkov, relaxáciám a pobytu v prírode. V obľube má celý sortiment, no najčastejšie siahne po tinktúrach Kapucínka a Púpava koreň, ktoré dopĺňa unikátnymi kapsulami Multiserafin. Facebook stránka.

Zdenka Vanková
Expedícia

Zdenka je vždy usmiata, pozitívne naladená a prekypuje dobrou náladou. S láskou pripravuje vaše balíky, do ktorých okrem tovaru vkladá aj pozitívnu energiu.  Má veľmi rada prírodu, prechádzky po horách, dobré jedlo a obzvlášť svoje štyri vnúčatá. V jej domácej lekárničke nesmie chýbať IMUNOfungin BIO a Multiserafin.

Zuzana Varmusová
Vedúca expedície - materská dovolenka

Zuzka je veľmi pracovitá, hľadá riešenie v každej situácii. Veľmi rada komunikuje s ľuďmi. Momentálne je na materskej dovolenke. Jej najväčším pokladom je jej malá dcérka, ktorej venuje takmer všetok čas.

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?