PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Náš tím

Leoš Sitta

Leoš Sitta
Zakladateľ spoločnosti, obchodný manažér

Leoš je vizionár a do firmy vždy prináša nové nápady a postupy. V slovenskej distribúcii pôsobí ako obchodný manažér aj preto, že rád komunikuje s ľuďmi.

Má rád rôzne bylinkové čaje a najlepšie si ich vychutná s lyžičkou medu.

Martin Ovčačík

Martin Ovčačík
Konateľ spoločnosti, obchodný manažér

Martin sa stará o celý chod slovenskej distribúcie. Pracuje so slovenskými odberateľmi a rád cestuje. Radosť mu robí jeho malý syn a rodina.

Ak je toho v práci moc, vždy mu pomôže koncentrát Stres a vyčerpanie.

Aneta Benediktová

Aneta Benediktová
odborná poradkyňa

Za všetkými receptami čajov a čajových koncentrátov stojí práve ona. Aneta je predná ikona v českej a prírodnej medicíne, ktorej sa venuje už viac rokov. Pre firmu zabezpečuje odborné poradenstvo, určuje najvhodnejšiu kombináciu produktov pre danú liečbu.

Je autorkou knihy Prírodná léčba. Rada sa zdokonaľuje a vzdeláva vo svojom obore. Vo voľnom čase medituje, športuje a stará sa o záhradku.

Zuzka Varmusová

Zuzka Varmusová
vedúca expedície

Zuzka je vedúca expedície a poradkyňa, ktorá je veľmi pracovitá, a tiež rada komunikuje s ľuďmi. Tiež sa stará o slovenský eshop a objednávky. Venuje sa aj irisdiagnostike z očnej dúhovky.

Všetkým odporúča tinktúru z kapucínky ako prvú voľbu.

Alena Briestenská

Alenka Briestenská
Expedícia

Expedícia, vybavovanie objednávok a ich bezpečné balenie, aby sa nič nerozbilo, to všetko má pod palcom naša Alenka. Okrem práce je pre ňu veľmi dôležitá rodina. Rada jazdí na bicykli a vyskúšala už snáď všetky naše porciované čaje.

Ingrid Gauríková

Ingrid Gauríková
obchodný zástupca, poradca čínskej medicíny

Inočka sa 20 rokov venuje čínskej medicíne, biorezonancii a vzdelávaniu. Najväčšiu radosť má vtedy, keď spraví dobrú diagnostiku a odporučí klientovi produkt, ktorý pomôže. Sama má najradšej kapsuly Digestiv.

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?