PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

O spoločnosti


Najstarším lekárom na svete, ktorý spoľahlivo pomáha už tisíce rokov, je príroda. A práve produkty z prírody vám prináša naša distribučná spoločnosť SERAFIN - prírodné produkty, s.r.o.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2009 a za ten čas sme si stihli vybudovať sieť partnerských predajní po celej krajine, aby sme k vám boli čo najbližšie.

Sme výhradný slovenský distribútor obľúbených výrobkov značky SERAFIN, ktoré majú pôvod v Českej republike. O distribúciu na Slovensku sa stará osobitný slovenský tím.

Česká spoločnosť Serafin byliny s.r.o. sa vám predstavuje:

Serafíni sú anjeli, ktorých poslaním sa nechala naša spoločnosť inšpirovať. Podstatou anjelov Serafínu je čistá láska, sú považovaní sa anjelov z čistej lásky, ohňa a svetla. Zaisťujú, aby sa k božstvu dostala pozitívna energia, a túto energiu vysielajú i smerom k nám do fyzického sveta. Sú neustále v pohybe a v nejakej činnosti. Slovo serafín znamená „žiar“ – inými slovami títo anjeli pracujú so spaľujúcou božskou láskou a súcitom.

S láskou a porozumením vyrábame jedinečné prírodné produkty, ktoré, ako doufáme, budú pomáhať vašemu zdraviu. Toto posolstvo môžeme šíriť vďaka bohatým skusenostiam zhrňujúcím poznatky alternatívnej medicíny, tradičnej čínské medicíny, hlboké znalosti bylín a ich účinkov, ale tiež vďaka stálemu učeniu sa a bádaniu.

Ponúkame prostriedky najstaršieho lekára na svete, ktorý je osvedčený tisíce rokov a nikdy neuškodí  – prírody.

Hodnoty spoločnosti sa zakládajú na etických princípoch spolupráce. Dbáme na kvalitu a spokojnosť. Ctíme ručnú výrobu. Využívame len prvotriedne suroviny z ekologicky čistých oblastí a vyhýbame sa konzervačným látkam, dochucovadlám, farbivám, pridaným cukrom a inými chemickými aditívami.

Hodnoty a vízie spoločnosti

ikona 1 
Kvalita (surovín i výsledného produktu)

ikona 2 
Spokojný zákazník

ikona 3 
Dodržiavanie etického kódexu a morálnych hodnôt vo všetkých vzťahoch

ikona 4 
Vzdelávanie sa v oboru prírodnej medicíny

ikona 5 
Ctíme a pri našej práci vychádzame z dlhoročných odkazov a tradíc


Certifikát - small

Základný predpoklad pre výrobu našich produktov je kvalita, ktorú dokládajú Certifikáty ISO 9001. Produkty vyrábame z čerstvých bylín, ktoré si sami zbierame či pestujeme v ekologicky čistých priestoroch. V prípade sušených bylín vyberáme najlepších dodávateľov  v Českej republike.

Naše výrobné priestory sú posvätené. Výrobky si v sebe nesú to, čo týmito priestormi šírime.  Je to radosť, láska a predovšetkým  poctivosť.

 Certifikát ISO


Súčasťou našej práce je odborné poradenstvo. Svoje otázky môžete zasielať na e-mailové adresy, v prípade zložitejších rád je najvhodnejšie navštíviť poradňu. Môžete tiež využiť návštevu nášho profilu na Facebooku, kde píšeme články o zdraví, diskutujeme a odpovedáme na otázky našich fanúšikoch. Tiež podávame praktické rady a zdieľame zaujímavé fakty z našej práce. 

Vzdelávanie je pre náš obor dôležité a máme na pamäti, že je stále čo sa učiť. Snažíme sa prostredníctvom seminárov  pre našich odberateľov predávať odborné informácie o práci s našimi produktami tak, aby mohli svojím zákazníkom na predajňách čo najlepšie poradiť. 


Náš tím

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?