PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Jana Hluchá

  0902 156 995   jana.hlucha@serafinbyliny.sk Facebook Facebook

Riadim sa mottom: "Lekár lieči, príroda uzdravuje." a podľa toho aj pristupujem k životu. Zaujímam sa o všetko, čo nám príroda poskytuje a denne ďakujem za jej dary.

Počas svojho pôsobenia v prírodnej lekárni som pochopila, že ľudia si chcú pomôcť a chcú využívať dary, ktoré nám príroda dáva. Len často nevedia, ako a kde začať a čo so všetkými informáciami, ktoré sa na nich zo všetkých strán "rútia".

A tak som sa rozhodla, že chcem byť ľuďom v tomto smere nápomocná a ukazovať im cestu. Práve v tejto chvíli som dostala úžasnú príležitosť stať sa poradkyňou pod krídlami Serafin-u. Neustále sa vzdelávam v oblastiach práce na sebe samom, v oblastiach prírodnej liečby, ako aj v technikách diagnostikovania.

Človek je dokonalý celok a tak k nemu aj pristupujem - celostne. Som vďačná za to, že môžem pomáhať, ukazovať "cesty"  a viesť ľudí k ich uzdravovaniu.

Teším sa z každého jedného stretnutia s vami.

Image 1

Termíny poradne

Myjava - Fénix-MY, prírodná lekáreň

27. 04. Rezervovať termín

Piešťany - Obchodík Dobrotéka

11. 05. Rezervovať termín 27. 05. Rezervovať termín

Zvolen - Biopotraviny BioSen

10. 05. Rezervovať termín
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?