PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Poradenstvo

Spoločnosť Serafin- prírodné produkty, s.r.o. už od svojho vzniku dáva prvoradý dôraz nielen na kvalitu svojich výrobkoch, ale tiež na odbornosť a odborné poradenstvo.

Odborným garantom v poradenstve našej firmy je pani Aneta Benediktová, skúsená terapeutka v obore fytoterapie, irisdiagnostiky, čínskej medicíny a výživy. O odborné poradenstvo je tak veľký záujem, že pani A. Benediktová vyškolila odborných poradcov, ktorí „pod krídlami“ Serafin a pod vedením pani A. Benediktovej poskytujú u spolupracujúcich predajní odborné poradenstvo.

Účelom poradenstva je nájsť príčinu zdravotných problémoch klientov, a podľa toho odporučiť zodpovedajúcu prírodnú liečbu. Nejedná sa o opisnú diagnostiku, pri ktorej klient získa výsledný popis na papieri. Používaný prístroj je pomocný pre terapeuta, aby čo najefektívnejšie našiel príčinu zdravotných problémov a mohol tak správne nasadiť bylinnú liečbu a ďalšie odporúčania.

Pre tieto účely používajú odborní poradcovia Serafin KOS - kondičný orgánový skener.

TU SA MÔŽETE OBJEDNAŤ ON-LINE

Partnerskú predajňu nájdete po kliknutí na príslušný kraj alebo zadaním mesta či názvu predajne do vyhľadávacieho panelu.

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?