PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Čubrica, bio 25g

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Čubrica je bulharským názvom pre saturejku. V českom slovníku čubrica predstavuje zmes korenia, ktorému tvoria základ práve táto rastlinka s pálčivú a korenistou chuťou.

Balenie:25g
Doručíme:1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Skladom
€ 3,25
2,71 Eur bez DPH
Ecoffee hrnček Serafin ZDARMA pri nákupe nad 100 Eur.

Balkánske korenie

Image

Čubricu si obľúbili predovšetkým kuchári balkánskej kuchyne. Dáva nezameniteľnú chuť pokrmom z mletého mäsa, kebabu, džuveči, zeleninovým polievkam alebo nátierkam. Skvele sa hodí do šalátov, predovšetkým do tých, kde prím hrajú paradajky alebo papriky. Pridať ju môžete do grilovanej zeleniny, zapečených zemiakov alebo k strukovinám. 

Image

Koreniaca zmes čubrica obsahuje dokonalý pomer mletej pálivej papriky, senovky gréckej, petržlenu, oregana a saturejky, ktorý zaručí neodolateľnú vôňu pripravovaného pokrmu. Naopak sme pri jej príprave dali ruky preč od akýchkoľvek zvýrazňovačov chuti, protihrudkujúcich látok, stabilizátorov a soli.

Zloženie
Obsahuje: paprika mletá pálivá, senovka grécka mletá, petržlen, oregano, saturejka

Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?