PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Cytosan mydlo

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Prírodné mydlo Cytosan

Doručíme:2-3 pracovné dni
Dostupnosť: Skladem 2 ks
€ 6,10
5,08 Eur bez DPH
Ecoffee hrnček Serafin ZDARMA pri nákupe nad 100 Eur.

Prírodné glycerinové mydlo Cytosan

INFEKČNÉ OCHORENIA KOŽE

HĹBKOVÁ OČISTA

OMLADENIE

Podľa údajov výrobca sa zvonka používa pri:

Mydlo Cytosan obsahuje ako hlavnú účinnú látku humátové kyseliny. Vznikajú pozvoľným rozpadom organické hmoty za prístupu kyslíku a majú veľmi zložitú štruktúru. Jedná sa o bioaktivné látky s vysokou chemickou reaktivitou, s výnimočnými regeneračnými účinkami na organizme a jeho energetický systém. Humáty majú schopnosť viazať na seba tzv. chelátovou väzbou predovšetkým  tažké kovy (olovo, ortuť, kadmium), voľné radikály, jedy a toxické látky, ktore potom organizmus vylúči. Pôsobí tiež proti rozvoju pliesni  a niektorých vírusov v tele.

Účinné ingrediencie

Humát draselný.

Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

Neprimeraná reakcia imunitného systému
Detail
Očista tela je veľmi dôležitá
Detail
Zápalové ochorenie kože väčšinou alergického pôvodu
Detail
Zápalové kožné ochorenie
Detail
Nehty na rukách a nohách patria medzi veľmi silno vypovedajúce miesta nášho vnútorného zdravia, rovnako ako napríklad naša tvár, koža, plôšky nôh, očí alebo ušnice.  Prejdime si spoločne jednotlivé prsty a nechty na nich. Možno sa o sebe dozvieme niečo zaujímavé....
28.07.2016
Celý článok
Tvár je veľmi silno vypovedajúce miesto nášho zdravia rovnako ako napríklad  plôšky nôh, očí alebo ušnice. Prejdime si spoločne jej miesta.  
06.11.2015
Celý článok
Očisty sú pre naše telo dôležité, pretože je neustále zaťažované rôznymi vplyvmi. K detoxikácií nám slúži niekoľko orgánov, ale je potrebné im pomôcť. Očista by sa mala stáť súčasťou života každého z nás.
23.04.2015
Celý článok
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?