PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Kari korenie, bio 43g

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Zlatá zmes korenia plná vitamínov a minerálov. Kari prepožičia pokrmom sladkasto korenistú, orientálne chuť a tmavo žltú farbu.

Balenie:43g
Doručíme:1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Skladom
€ 3,25
2,71 Eur bez DPH
Darček pri nákupe nad 100 Eur.

Indické karí vs. kari korenie

Image

Kari je indický pokrm, ktorý sa rozšíril po celej juhovýchodnej Ázii. Jedná sa o malé kúsky mäsa alebo zeleniny v hustej omáčke, ktoré sa servíruje s ryžou a indickým chlebom. Pod rovnakým názvom poznáme aj zmes korenia, ktorú v koloniálnej nadvláde namiešali Briti, aby napodobnili chuť indických jedál. Kari korenie sa pridáva do smotanových polievok, omáčok, strukovín, ryže alebo mletých mas. Kurkuma, ktorá je hlavnou zložkou koreniace zmesi, dodá pokrmom zlatistú farbu.

Image

V našej kari zmesi sme našli dokonalý pomer mletej kurkumy, chilli, rímskej rasce, zázvoru, sladkej papriky, kardamónu, čierneho korenia, senovky gréckej, nového korenia a koriandru. Ponúknite svojim najbližším neodolateľnú chuť a vôňu tejto kombinácie.

Zloženie
Obsahuje: kurkuma mletá, chilli mleté, rasca rímska mletá, zázvor mletý, paprika mletá sladká, kardamóm mletý, korenie čierne mleté, senovka grécka mletá, nové korenie mleté, koriander mletý

Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?