PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Maďarský guláš, bio 47g

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Koreniaca zmes na maďarský guláš je plná cibule, cesnaku a papriky - základných ingrediencií, ktoré mu prepožičiavajú charakteristickú červenú farbu a ostrú chuť. Pri príprave guláša použite dostatočné množstvo týchto potravín aj v čerstvej podobe.

Balenie:47g
Doručíme:1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Skladom
€ 3,25
2,71 Eur bez DPH
Ecoffee hrnček Serafin ZDARMA pri nákupe nad 100 Eur.

Maďarský vs. klasický

Image

Maďarský guláš je pikantná pochúťka. Oproti klasickému guláši sa nikdy nezahušťuje múkou. Ideálnu konzistenciu omáčky docielite tým, že pri jeho príprave použite dostatočné množstvo cibule, paradajok a papriky. Maďarský guláš servírujte s knedľou, cestovinou, alebo zemiakmi.

Image

V našom korení na maďarský guláš sme našli dokonalý pomer granulovanej cibule, mletého cesnaku, sladkej a pálivej papriky, čierneho korenia a celej rasce.

Zloženie
Obsahuje: cibuľa granulovaná, cesnak mletý, paprika mletá sladká, korenie čierne mleté, paprika mletá pálivá, rasca celá

Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?