PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Pľúca - prírodné kapsuly

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Prírodné bylinné kapsuly zostavené podľa originálnej receptúry, chránené ochrannou známkou, určené na konkrétny problém: dýchací systém, imunita, mikrobiálna rovnováha

Doručíme:1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Skladom
€ 17,25
14,38 Eur bez DPH
Ecoffee hrnček Serafin ZDARMA pri nákupe nad 100 Eur.

Zloženie:
Skorocel kopijovitý - extrakt - podporuje normálne funkcie dýchacieho systému a mikrobiálnu rovnovánu. Je to imunitný antioxidant
Agaricus
- extrakt - prírodná huba tradičnej čínskej medicíny pôsobiaca na čchi v meridiáne pľúc
Zinok (laktát zinočnatý)
- prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a metabolizmu kyselín a zásad
Camu camu - exotické ovocie s prirodzeným obsahom vitamínu C

Unikátne prírodné bylinné kapsuly, kde je spojená úžasná sila liečivých bylín a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme extraktu.

Extrakt vzniká lúhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline alebo hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Extrakty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Extrakty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a tiež jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.

Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu. Kapsuly Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobrú vstrebateľnosť. Kapsuly sú celulózové, sú rastlinného pôvodu. Sú vhodné aj pre vegetariánov.

Dávkovanie: 2 - 4 kapsuly za deň medzi jedlami

Zložka Množstvo v 1 kapsle Množstvo v DDD (4 kapsuly) RHP v DDD
Extrakt z Agaricus blazei Murill 130 mg 520 mg *
Extrakt z Vilcacory 121 mg 484 mg *
Extrakt z Camu Camu 20 mg 80 mg *
Extrakt zo Skorocelu kopijovitého 10 mg 40 mg *
Zinok 2,8 mg 11,2 mg 112 %

RHP = referenčná hodnota príjmu/ * RHP nie je stanovená
DDD = denné odporučené dávkovanie

Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

Slovo betaglukány počujeme veľmi  často, a to hlavne v spojení  s podporou imunity s prípravkami, ktoré  sú pre tento účel vyrobené.
17.02.2021
Celý článok
Prvok, ktorý je na posledných miestach podľa abecedy v zozname minerálov, ale na čelných miestach v nevyhnutnosti pre naše telo - zinok.
13.04.2021
Celý článok
Ochorením nazývaným astma trpia milióny ľudí na celom svete. Prejavuje sa nepríjemnými stavmi dušnosti, ktoré prichádzajú ako v pokoji, tak pri námahe. Je sprevádzané postupným zmenšovaním kapacity pľúc, a tým spôsobuje problémy s okysličovaním celého organizmu. Znamená taktiež zvýšenou záťaž pre srdce. Klasická medicína pacientom s astmatom ponúka iba potlačovanie príznakov, a to hlavne lieky s obsahom kortikoidov. Prírodná medicína sa snaží liečiť príčiny. Že to nejde? Ale ide!
17.09.2020
Celý článok
Už zasa výtoky! Pripomína vám to niečo? 
Trpíte chronickými zápalmi, mykózou? Tvrdí vám váš gynekológ,
že sa jedná o bežné ochorenie? 
Nie je to pravda. Chronickou kandidózou trpí štvrtina žien. 
Ide o systémové ochorenie,
čo znamená, že je postihnuté celé telo, nielen pohlavné orgány a 
tak je potrebné pristupovať aj k liečbe- systematicky. 
 
04.09.2020
Celý článok
Chlamýdie, boréliozy to sú najčastejší zástupcovia baktérií, ktoré vedia žiť v bunkách nášho tela a spôsobovať ťažké ochorenia. Hovorí sa im interbunkové parazity.

Pod pojmom parazit si väčšinou predstavíme organizmus, ktorý vidíme ako treba pásomnica či rôzne červy. Avšak aj baktérie a niektoré druhy mikroorganizmov sa v našom tele správajú ako parazity, to znamená žijú na úkor svojho hostiteľa. Napádajú bunky nášho tela a spôsobujú veľmi závažné ochorenia. Pozrime sa na ne bližšie
17.09.2020
Celý článok
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?