PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Šport - pred športovým výkonom

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Prírodné bylinné kapsuly zostavené podľa originálnej receptúry, chránené ochrannou známkou, určené na konkrétny problém: zníženie vyčerpania a únavy pri športe

Balenie:90 kapsúl
Doručíme:1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Skladom
€ 17,25
14,38 Eur bez DPH
Darček pri nákupe nad 100 Eur.
Zloženie:
Kapsuly Šport sú určené pred a počas športového výkonu. Výrobok je svojím zložením nastavený pre každý šport.
Kapsuly Šport podporujú svalový výkon, znižujú mieru únavy a vyčerpania, udržujú normálny energetický metabolizmus, prirodzeným spôsobom zvyšujú výkon. Dodaný vitamín C v prírodnej forme (exotické ovocie Camu Camu) zlepšuje okysličenie a tým aj výkonnosť organizmu.

Dávkovanie:

U športovcov s menším zaťažením (bežná turistika, nordic walking) stačí užívať 3 kapsule jednu hodinu pred začiatkom športovanie

U športovcov so stredným zaťažením (rekreačný beh, jazda na bicykli, stredná turistika) odporúčame užívať 3-4 kapsule 30 minút pred začiatkom športovanie. Pokiaľ výkon trvá dlhšie ako tri hodiny a bude pokračovať, odporúčame v tejto fáze opäť 3-4 kapsule

U športovcov s vysokým zaťažením (turistika, maratóny, pol maratóny) odporúčame 5 kapsúl 30 minút pred začiatkom športovanie. Pokiaľ výkon trvá dlhšie ako tri hodiny a bude pokračovať, odporúčame v tejto fáze opäť 5 kapsúl.

Prírodné kapsule je možné užívať priamo alebo otvoriť a vysypať do malého množstva vody a následne rozpustenou zmes vypiť. Táto forma účinkuje rýchlejšie. Nezabudnite mierne zvýšiť pitný režim.

Zloženie v 1 kapsuli: Horčík (citrát horečnatý) 16 mg, L-karnitín, Taurín, Camu camu - extrakt, pyridoxín (vitamín B6) 1,5 mg, niacín (vitamín B3) 1,5 mg, stearan horečnatý.

Kapsuly boli vyrobené podľa receptúry Anety Benediktové firmou Serafin pre zákazníkov skvelého outdoorového týmu špecialistov Hanibal. Teraz ich môžete vyskúšať aj vy!
Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?