PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Štetka - tinktúra z bylín

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3

Doručíme:1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Skladom
€ 5,87
4,89 Eur bez DPH
Ecoffee hrnček Serafin ZDARMA pri nákupe nad 100 Eur.

Zloženie:
Štetka planá je hojne sa vyskytujúca rastlina, ktorú nájdeme na pustých miestach, rumoviskách, brehoch vodných tokov. Má rada pôdy vlhké, neutrálne alebo zásadité, kamenisté aj hlinité. V jesenných mesiacoch sa zbiera jej suché kvetenstvo a používa sa na dekoratívne účely. Podobným druhom je Štetka Soukenická, ktorá sa predtým pestovala na výrobu priadze.

Bylinkári však poznajú skvelé účinky nielen vňate Štetky planej, ale najmä koreňa. Pôsobenie koreňa je skvele popísané v Herbári liečivých rastlín od Jiřího Janči a Jozefa A. Zentricha, ďalej tiež v knihe "Prírodná liečba boreliózy" ktorej autorom je profesor Wolf Dieter Storl.

O jej účinkoch sa tiež môžete informovať v našej poradni poradna@serafinbyliny.sk či na predajniach.

Tinktúra predávaná pod značkou Serafin je vyrábaná hemeopatickým postupom výroby, ale nie je riedená veľkou potenciou. Je riedená iba 1:10, aby jej účinok bol naozaj silný. Dávkovanie je určené podľa váhy, podobne ako u gemoterapie, takže je úplne presné.

Zloženie: výťažok zo Štetky planej, 40% alkohol, riedenie D1

Pre zvýšenie účinku je možné kombinovať s odpovedajúcim bylinným čajom Serafin

Bližšie informácie o účinkoch použitých bylín nájdete v herbári bylin.
Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

Je pre vás komplikované vyznať sa v bylinnej liečbe? Pripravili sme Anjelské kúry Serafin, ktoré Vám pomôžu s výberom. Sú presne poskladané z konkrétnych produktov, ktoré vám pomôžu na konkrétny zdravotný problém. To celé v súlade s liečebným konceptom Serafin. V tomto článku sa zameriame Anjelskú kúru Borelióza, ktorú máme vo variante pre ženy aj pre mužov.
01.07.2019
Celý článok
Bolia vás kĺby? Telo vám chce niečo povedať! Čo znamená, keď bolia ramená? Čo znamená, keď bolia kolená? Každá bolesť má svoj zmysel a význam.
05.02.2018
Celý článok
Štetka planá patrí medzi menej známe liečivé rastliny. Účinky jej a jej "sestier" začínajú prichádzať do popredia záujmu hlavne v súvislosti s rozšírením Lymskej boreliózy.
27.05.2021
Celý článok
Chlamýdie, boréliozy to sú najčastejší zástupcovia baktérií, ktoré vedia žiť v bunkách nášho tela a spôsobovať ťažké ochorenia. Hovorí sa im interbunkové parazity.

Pod pojmom parazit si väčšinou predstavíme organizmus, ktorý vidíme ako treba pásomnica či rôzne červy. Avšak aj baktérie a niektoré druhy mikroorganizmov sa v našom tele správajú ako parazity, to znamená žijú na úkor svojho hostiteľa. Napádajú bunky nášho tela a spôsobujú veľmi závažné ochorenia. Pozrime sa na ne bližšie
17.09.2020
Celý článok
O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?