PrihlásiťMôj účet
+421 917 502 475
Staničná 194
022 01 Čadca

Tandoori masala, bio 41g

1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
Ohodnotiť

Jemne ostrá chuť tandoori masala sa snúbi s kuracím mäsom, strukovinami alebo zeleninou. Ak ste milovníci indickej kuchyne, nemala by vám doma táto zmes chýbať.

Balenie:41g
Doručíme:1-2 pracovné dni
Dostupnosť: Skladem 9 ks
€ 3,25
2,71 Eur bez DPH
Darček pri nákupe nad 100 Eur.

V tandooru od Turecka po Čínu

Image

Názov koreniacej zmesi pochádza od pece tandoor, v ktorej pripravujú svoje špeciality kuchári Tureckom počínajúc a Čínou končiac. Upečte si, alebo ugrilujte, obľúbené kurča Tandoori. Aby ste dosiahli dokonalého výsledku, naložte mäso aspoň na niekoľko hodín pred finálnou prípravou do koreniace zmesi s jogurtom.

Image

Tandoori masala obsahuje dokonalý pomer mletého cesnaku, rasce, kurkumy, sladkej papriky, chilli, zázvoru, koriandru, muškátového kvetu, škorice a klinčekov. Pokrm servírujte s ryžou, indickým chlebom naan, alebo len s kyslou smotanou.

Zloženie
Obsahuje: cesnak mletý, rasca mletá, kurkuma mletá, paprika mletá sladká, chilli mleté, zázvor mletý, koriander mletý, muškátový kvet mletý, škorica mletá, klinček mletý

Lenka

S výberom Vám poradí Zuzka Varmusová
+421 917 502 475

O spoločnosti Serafin – prírodné produkty

Sme slovenská firma a výhradný distribútor prírodných produktov Serafin na Slovensku už od roku 2009. Ponúkame Vám liečivé čaje, prírodné kapsule a tinktúry z najrôznejších bylín. Veríme, že láska a príroda dokáže vyriešiť akýkoľvek zdravotný problém.

Nechcete prísť o ďalšie články?
Tu vyplňte svoj e-mail
Tiež môžete sledovať našu stránku na Facebooku
Kde zakúpite naše produkty?